BG EN

Роналдо премина от футбола в кеча (ВИДЕО/СНИМКИ)

ВИДЕО

Роналдо премина от футбола в кеча (ВИДЕО/СНИМКИ)

8826
на 07.11.2022
Роналдо премина от футбола в кеча (ВИДЕО/СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кристиано Роналдо премина от футбола в кеча, единодушни са британските медии и феновете в социалните медии, останали изумени от схватката на португалеца с едно от най-яките момчета на Астън Вила – Тайрън Мингс.

препоръчано

На видеото се вижда как Кристиано, на когото треньорът Тен Хаг повери капитанската лента, тръшва на земята защитника на Астън Вила при загубата с 1:3 на „Вила Парк“. При атака на Юнайтед двамата са се вкопчили здраво един в друг на линията на малкия пеналт, но Рони, макар и почти 10 см по-нисък (той е 1,87 м, а Мингс – 1,96), пусна в действие железните мускули на ръцете и тялото си, и хвърли защитника на тревата.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 131
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК