BG EN

Роналдо си подари Ламборгини за 400 бона

Спорт шоу

Роналдо си подари Ламборгини за 400 бона

4650
на 29.01.2015
Роналдо си подари Ламборгини за 400 бона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кристиано Роналдо и Ирина Шейк по различен начин преживяват раздялата си. Звездата на "Реал" М превъзмогва рускинята като си купи нова играчка, забеляза "Ас". Португалецът се появи на тренировка на "белите" с ново "Ламборгини Авентадор". Белият звяр е 700 коня и струва почти 400 000 евро. Феновете пък се зачудиха дали това не е подарък, който Роналдо си е направил за спечелването на "Златната топка". Не е тайна, че Кристиано се глези по този начин поне два пъти в годината. Изданието припомня, че Роналдо вече има един "Авентадор", но черен.

препоръчано

Ирина Шейк пък се отърсва от мислите си за Кристиано като си прави голи снимки. Руската сексбомба пусна топлес фото в Инстаграм, което моментално запали социалната мрежа. Само за няколко минути над 50 000 души харесаха снимката.

Междувременно се появи поредната спекулация за нова любов на Роналдо. Става въпрос за британския модел Никол Нийл, пише "blitzquotidiano". Русокосата мадама е спечелила Кристиано още при престоя му в "Манчестър Юн", а двамата поддържали връзка оттогава.

Източник: "Стандарт"

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК