ГОРЕЩО
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на Португалия Кристиано Роналдо подобри пореден рекорд. 36-годишният футболист се разписа на два пъти от две дузпи срещу Франция в днешния сблъсък между двата тима от група “F” на Евро 2020. Така той вече има 5 гола от началото на турнира и поведе в листата на голмайсторите.
препоръчано
По-важното е обаче, че той вече има общи 21 гола на световни и европейски първенства и по този начин изпревари Мирослав Клозе, който бе водач тази своеобразна класация с 19 попадения.
Роналдо може да се похвали с 13 точни изстрела на европейски първенства и още 8 на световни финали.
Освен това той изравни постижението на Али Даеи от 109 попадения в международни срещи.
НАСИЛИЕ: Ранени и убит при безредици след Йордания-Алжир на Световното
11116
преди 13 часа
СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
23063
преди 15 часа
В РАЗГРАД СЕ СЪБУДИХА: Лудогорец си хареса бразилско крило
6692
преди 17 часа
ТУРЦИЯ СЕ РАЗТРЕСЕ: Мъри отказа да поеме гранд, разкриха причините
15536
преди 17 часа


