BG EN

"Рубин" (Казан) спазари френски национал

Световен футбол

"Рубин" (Казан) спазари френски национал

2578
на 22.01.2013
Рубин (Казан) спазари френски национал
Руският гранд "Рубин" (Казан) постигна договорка с френския национал Ян Мвила, който ще подпише контракт за 4 години и половина, съобщава L'Equipe. Воденият от Курбан Бердиев тим ще плати 12 милиона евро на "Рен" за правата на 22-годишния полузащитник, който би трябвало в най-скоро време на премине задължителните медицински прегледи в Казан. Ян Мвила има 22 мача и едно попадение с екипа на националния отбор на Франция, а за "Рен" е записал 110 срещи и 2 гола в Лига 1.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК