BG EN

Румен Петков: Не може да се очаква промяна в БСП с тези кандидати за председател

Политика

Румен Петков: Не може да се очаква промяна в БСП с тези кандидати за председател

10001
на 21.07.2014
Румен Петков: Не може да се очаква промяна в БСП с тези кандидати за председател
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С тези кандидати за председател на БСП, не може да се очаква промяна в партията. Това заяви пред Радио „Фокус“ Румен Петков от АБВ. Според него между номинираните за нов лидер на партията липсва битка на идеи, което би довело до задълбочаване на кризата в ляво. „Кандидатите са компрометирани, нито един от тях не носи в себе си воля за налагане на нова атмосфера в партията“, допълни Петков. По думите му ПП АБВ предлага решение на проблема в ляво. Според Румен Петков партиите в България не предлагат реални и адекватни политики. Той каза, че управляващите трябва поемат отговорност за редица неправилни решения на правителството.

препоръчано

„Сред приоритетите на АБВ е промяна в държавното устройство, която да гарантира на обществото повече публичност и контрол“ , обясни Петков. Според него парламентарните партии не трябва да влияят върху важни политики на държавата. Румен Петков каза още, че е важно да се сложи край на задкулисието в политиката.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК