ГОРЕЩО
ЛОВ ЗА РУСКИ ШПИОНИ: ДАНС подпука 44-ма, прогониха ги от страната
Калин Стоянов го РАЗОБЛИЧИ: Демерджиев е превърнал кабинета си в бандитско сборище. Всички използвани от него документи са фалшиви
Тежка катастрофа с три жертви на АМ "Марица", шестима души са болница
Демерджиев-гейт: НАП препира най-добре
САМО ПИК! Георги Марков от сърцето на Европа: Унгария стана Венецуела, но без петрол. В България трио на регреса ще ни доведе до предсрочни избори
Политика
Румен Петков: Тодор Тагарев е бил съветник на министъра на отбраната на Украйна
22876
на 07.03.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Несъстоялият се военен министър и понастоящем вече съветник на премиера Тодор Тагарев, в част от кариерата си, е бил съветник на министъра на отбраната на Украйна. Това обяви пред медиите председателят на АБВ Румен Петков и изрази съмнение, че ангажиментите му като такъв към държавата (характерно за такива специфични ведомства) са загубили давност.
препоръчано
Петков отправи съвет към премиера да не допуска подобни потенциални възможности като развитие и подчерта необходимостта да преосмисли решението си. Човек, който има преки ангажименти към сектора на сигурността на друга държава, да бъде съветник на българския министър председател, обясни Румен Петков.
ЛОВ ЗА РУСКИ ШПИОНИ: ДАНС подпука 44-ма, прогониха ги от страната
20768
преди 30 минути
ПАДНА ГОЛЯМА МИСТЕРИЯ: Делян Добрев обяви ще играе ли в битката за президент
148070
преди 3 часа


