BG EN

Румен Радев отваря вратите на президентството за народа

Политика

Румен Радев отваря вратите на президентството за народа

8082
на 17.09.2017
Румен Радев отваря вратите на президентството за народа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Администрацията на президента се включва в инициативата Европейски дни на наследството – 2017 г. и за поредна година ще отвори врати за граждани от 10.00 часа до 16.00 часа. Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.

препоръчано

Държавният глава Румен Радев ще приеме лично първите гости на „Дондуков“ 2. Гостите на президентската институция ще имат възможност да разгледат Гербовата зала на „Дондуков“ 2, кабинетите на президента Румен Радев и на вицепрезидента Илияна Йотова, Огледалната зала, Залата за пресконференции и Президентската библиотека.


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК