BG EN

Румен Радев с първи коментар за трагедията в Хитрино: Трябва заедно да носим болката (ВИДЕО)

ВИДЕО

Румен Радев с първи коментар за трагедията в Хитрино: Трябва заедно да носим болката (ВИДЕО)

35119
на 10.12.2016
Румен Радев с първи коментар за трагедията в Хитрино: Трябва заедно да носим болката (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

Новоизбраният български президент разговаря с някои от ранените при взрива на цистерна с газ

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Трябва всички заедно да носим болката на хората от Хитрино”. Това каза новоизбраният президент на България ген. Румен Радев при посещението си в Шуменската болница. Там той разговаря с някои от пострадалите при взрива на цистерна с газ в селото.

препоръчано

Радев подчерта, че целият български народ трябва да бъде солидарен с ранените и семействата на жертвите.

„Всичко това е като след бомбардировка. Ако е необходимо, ще бъдат събрани и екипи от психолози, които да консултират пострадалите”, каза още Радев.

Той заяви готовност и да дари кръв, след като стана ясно, че болницата в Шумен има нужда от това.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК