ГОРЕЩО
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият ас на германския футбол Карл-Хайнц Румениге заяви, че все още помни колко трудно е било на него и колегите му от Байерн (Мюнхен) да мерят сили с българския ЦСКА.
препоръчано
Двукратният носител на "Златната топка" помни най-вече загубата на германския колос с 3:4 на стадион "Васил Левски" в полуфинала от турнира за КЕШ през 1982 г. "Спомням си, че беше кошмарно да играем с Байерн срещу ЦСКА в София. Имаше един мач, в който докато загреем и българите вече ни бяха вкарали три гола. Бяхме на ръба на голям провал.
Ушите ми още кънтят от рева на публиката", сподели шефът на европейския клубен шампион пред "Труд".
ОСТРО С БУТОНКИТЕ: Арда скочи на Кабаков: Корумпе със свирка в уста
12287
преди 13 часа
ЦСКА подготвя нов звезден трансфер
9882
преди 15 часа
БФС отбеляза юбилея на Стоичков
11167
преди 19 часа
Лудогорец прави 3 промени за Европа
12165
на 07.02.2026


