ГОРЕЩО
МРАЧНО ВРЕМЕ! Облаци и дъжд над цялата страна - температурите ще варират между 10 и 15 градуса
Борислав Цеков: Колкото по-безпомощен е един политик да решава проблемите на държавата, толкова по-радикални предложения лансира за промени в Конституцията
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два изтребителя F-16 на румънските военновъздушни сили са били вдигнати тази нощ, за да „наблюдават въздушната обстановка на границата с Украйна“, съобщи румънското Министерство на националната отбрана в прессъобщение, цитирано от Аджерпрес.
препоръчано
Изтребителите са били вдигнати заради атаки с дронове в зоната на град Измаил в Украйна, в близост до румънската граница. Не са регистрирани навлизания в румънското въздушно пространство.
Малко след 1:30 ч. местно (и българско време) е издадено предупреждение чрез системата РO-АЛЪРТ (RO-ALERT) до населението в северната част на румънския окръг Тулча, отбелязва БТА.
НОВИ УДАРИ: Руснаците отново атакуваха Одеса с дронове
305
преди 1 минута
Reuters: Доставките на нефт по петролопровода "Дружба" тръгват още днес
459
преди 2 минути
ПРОСТА СМЕТКА! Иранската криза струва на Франция 6 милиарда евро
6204
преди 2 часа


