ГОРЕЩО
ОБЛЕЧЕТЕ СЕ ТОПЛО, ВЗЕМЕТЕ И ЧАДЪР: Застудява, очакват ни и валежи от дъжд и сняг
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Румънският министър на транспорта Йоан Рус подаде оставка, след като обиди румънките, чиито съпрузи работят в чужбина. Министърът напусна поста заради това, че нарекъл "ку**и" румънките, чиито съпрузи работят в чужбина. Премиерът Виктор Понта прие оставката на Рус.
препоръчано
В телевизионно интервю министърът заяви, че три милиона румънци, които работят в чужбина, изпращат пари у дома на съпругите, които са "ку**и", за да издържат деца, които "не стават за нищо". Утре парламентът в Румъния ще гласува вот на недоверие срещу премиера Виктор Понта, замесен в корупционен скандал.
Приятелка на Ивайло Иванов: Убили са го, защото се е противопоставил на нещо незаконно
17915
преди 19 минути


