ГОРЕЩО
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна - температурите ще достигнат 12 градуса
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама румънски туристи - на 30 и на 23 г. от Констанца, са задържани заради кражба от варненски мол, съобщават от полицията. Те отмъкнали пет якета, шест пуловера и спортно горнище от магазин за дрехи и аксесоари, част от световна веригa, предаде "Дарик"
препоръчано
Сигнал за престъплението е подал вчера заместник-управителят на търговския обект. Извършителите са задържани непосредствено след кражбата. Вещите са намерени, иззети и приложени към образуваното по случая досъдебно производство.
"Левски" изпусна румънци под проливния дъжд в Анталия (видео)
11017
на 10.02.2015
Двама румънци обраха апартамент в Русе, хванаха ги на Дунав мост
4820
на 05.02.2015


