BG EN

Румяна Бъчварова: Борим се ефективно с незаконните кортежи, ще правим и закон

ЧАС ПИК

Румяна Бъчварова: Борим се ефективно с незаконните кортежи, ще правим и закон

6232
на 15.04.2016
Румяна Бъчварова: Борим се ефективно с незаконните кортежи, ще правим и закон

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Опитваме се да провеждаме постоянни политика, трябва обаче да има установен закон. Само за няколко месеца, относно случаите с кортежите са идентифицирани 440 лица". Това заяви вътрешният министър Румяна Бъчварова в отговор на въпрос на депутата от ГЕРБ Методи Андреев свързан с незаконното ескортиране.

препоръчано

По време на парламентарния контрол той я попита как МВР се бори с тези кортежи и мутрите по пътищата, тъй като единствените лица, които имат право на подобно съпровождане са министър-председателят, президентът и председателят на Народното събрание.

Бъчварова допълни, че съвсем скоро се предвижда да се направи закон за частните охранителни фирми, както и за лицата, които осигуряват кортеж.  

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК