ГОРЕЩО
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ЧАС ПИК
Русата Златка отвърна на удара: Денди бил лицемер и считал жените за конкуренция
6623
на 04.12.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русата Златка отвърна на удара на Денди, който обяви нея и Черната й посестрима за „неодушевени предмети“ и „парцали“. Златка Райкова първо номинира ексцентричния Любомир Милчев. След това го обяви за лицемерен, понеже я плюел зад гърба си, а на масата се хранел от нейните „гозби“.
препоръчано
Русата Златка обясни обидите, които търпи от него, с това, че той счита хубавите жени за своя конкуренция. След въпрос на Биг Брадър за каква конкуренция става въпрос, Райкова се измъкна и заяви, че той считал жените за съпернички „в стила“.
Денди жестоко унизи двете Златки, нарече ги "неодушевени предмети"
33350
на 04.12.2013


