ГОРЕЩО
ВРЕМЕТО ПРОДЪЛЖАВА ДА Е НЕСТАБИЛНО! Вятър редува слънцето с облаци, от които се сипе дъжд, температурата гони 27° (КАРТИ)
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
43-годишен шофьор от Русе помете 12-годишно дете с лекия си автомобил в Несебър, съобщават от ОД на МВР-Бургас. Инцидентът е станал снощи, малко преди 22 часа, когато момченцето излязло внезапно на улицата в кв. "Черно море-1", близо до дом №88.
препоръчано
Водачът се движел с несъобразена скорост и не успял да реагира на време и да спре. От удара детето е получило прорезна рана на дясното бедро в областта на слабините, но няма опасност за живота му. То е прегледано в болнично заведение и освободено за домашно лечение.
Катастрофа блокира трафика в района на Сливо поле
7681
преди 9 часа
НАНИЗАХА СЕ! Верижна катастрофа с 5 коли блокира Околовръстното на Пловдив
10180
преди 11 часа
Мълния повали дърво до автогарата в Смолян
7745
преди 13 часа
Две деца пострадаха с тротинетка в столичния квартал "Бояна"
8820
преди 15 часа


