BG EN

Русия е готова да помогне за лечението от Covid-19 на сирийския президент Башар Асад

Близък изток

Русия е готова да помогне за лечението от Covid-19 на сирийския президент Башар Асад

11626
на 10.03.2021
Русия е готова да помогне за лечението от Covid-19 на сирийския президент Башар Асад
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Руските власти са готови да окажат помощ при лечението от Covid-19 на сирийския президент Башар Асад, ако възникне такава необходимост и ако сирийският държавен глава отправи такова искане, заяви във вторник говорителят на Кремъл Дмитрий Песков.

препоръчано

По време на ежедневна пресконференция Песков изрази надежда, че сирийският президент и съпругата му няма да развият тежки симптоми, но добави, че "руските специалисти имат богат опит" в лечението на пациенти с коронавирус, ако обстоятелствата покажат, че е необходим по-сериозният подход.

Президентът на Сирия Башар Асад и съпругата му Асма се оказаха с позитивни тестове за Covid-19 на 8-и март, съобщиха в понеделник от президентския кабинет, като посочиха, че двамата имат леки симптоми след заразяване с коронавирус.

Президентът и съпругата му се самоизолираха, след като тестовете им за коронавирус се оказаха положителни.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК