BG EN

Русия започва тестове на супер подводница

СВЕТЪТ ДНЕС

Русия започва тестове на супер подводница

15663
на 13.05.2020
Русия започва тестове на супер подводница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Стратегическата руска подводница "Княз Владимир" отплава за контролни тестове, преди да бъде включена в руския боен флот, съобщи източник от военнопромишления комплекс пред ТАСС.

препоръчано

Във вторник "Княз Владимир" замина от Северородвинск за Бяло море за контролни тестове, резултатите от които ще решат съдбата на подводницата, заяви източникът на агенцията. 

Друг източник заяви пред ТАСС, че по предварителни данни подводницата трябва да бъде приета на бойно дежурство до края на месец май.

"Княз Владимир" е от последно поколение и има редица подобрения. Те засягат системата за откриване на цели, бордовата електроника, комуникационните системи и помещенията за екипажа.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК