BG EN

Русия затваря летища до Москва, украински дронове поразиха ключов завод

ГОРЕЩО
Европа

Русия затваря летища до Москва, украински дронове поразиха ключов завод

27103
на 21.05.2025
Русия затваря летища до Москва, украински дронове поразиха ключов завод
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Летищата Домодедово и Жуковски в Москва временно затвориха за пристигащите и заминаващите полети, съобщи руската агенция за надзор на гражданската авиация Росавиация чрез своя канал в Telegram, без да уточнява причините.

препоръчано

Украинска атака с дрон е ударила завод за полупроводници в западната Орловска област на Русия, който снабдява руски производители на изтребители и ракети, съобщиха в сряда украинските военни.

Десет дрона са достигнали целевата зона и е възникнал пожар, съобщиха военните в приложението за съобщения Telegram.

В съобщението се казва, че Болховският завод снабдява различни руски предприятия, включително някои, участващи в производството на ракети „Искандер“ и „Кинжал“.

„Това е едно от водещите предприятия в Руската федерация в областта на разработването и производството на полупроводникови устройства и компоненти“, се казва в изявлението.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юни - Стрелците могат да увеличат приходите си, Козирозите разкриват неподозирани възможности САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юни - Стрелците могат да увеличат приходите си, Козирозите разкриват неподозирани възможности
ПИК TV x
САМО В ПИК! Киро ухилен до уши тръгна да се ръкостиска с Костов - Командира не го отрази (ВИДЕО) САМО В ПИК! Киро ухилен до уши тръгна да се ръкостиска с Костов - Командира не го отрази (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента