BG EN

Русия и Полша прекратиха диалога помежду си

СВЕТЪТ ДНЕС

Русия и Полша прекратиха диалога помежду си

4889
на 23.12.2015
Русия и Полша прекратиха диалога помежду си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Русия е прекратила диалога си полското външно министерство, предаде УНН.

препоръчано

„Русия от много години не решава нито един сериозен проблем в полско-руските отношения, защото не е готова за диалог“, пише в съобщение, публикувано на сайта на полското МВнР.

От там отбелязват, че заявленията на Русия за това, че инициатор на прекратяването на диалога между страните е именно Полша, говорят за опит да се прехвърли на нея отговорността за спада на дипломатическите отношения, защото той е прекратен именно от Русия.

„Да се обвинява Полша за замразяването на руско-полските отношения е неправилно, защото Полша като член на ЕС и НАТО не действа в едностранен ред, а взима последователни решения, касаещи Русия след нейното анексиране на Крим и въоръжената агресия срещу Украйна“, пише още в съобщението.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - разкри какви са ги вършили снощи с Асен Василев (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - разкри какви са ги вършили снощи с Асен Василев (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК