BG EN

Русия мобилизира 140 000 войници за Деня на победата

СВЕТЪТ ДНЕС

Русия мобилизира 140 000 войници за Деня на победата

10811
на 02.05.2017
Русия мобилизира 140 000 войници за Деня на победата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

140 000 военнослужещи и повече от 2000 единици бойна техника ще участват на ежегодните паради по случай Деня на победата на 9 май. Това заяви руският военен министър Сергей Шойгу, цитиран от руски медии.

препоръчано

По време на парада ще участва и нова техника като зенитно-ракетни комплекси «Тор-М2ДТ» и комплекси «Панцир-СА». Шойгу поясни, че тази техника е способна да изпълнява задачи в сложни климатични условия, като комплексите са предназначени за Арктика.

Военни паради ще се проведат в 28 руски града.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 138
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК