ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Боядисаният старец Николай Вълканов пристана на "спасителя" Радев
САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
Борисов с ВАЖНА РАВНОСМЕТКА за пенсиите на българите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Русия и Армения подписаха споразумение за промяна на цената на доставяния руски газ в републиката, като тя се намалява с 25 долара на куб. м. Това съобщи президентът на Армения Серж Саркисян, който се срещна с руския президент Владимир Путин. "Днес бе подписано споразумение с министерството на енергетиката, което позволява цената на газа да се понижи с 25 долара - до 165 долара", съобщи Саркисян.
препоръчано
свързани новини
Цената на газа пада с 13,6% от октомври
6253
на 28.08.2015
В рамките на визитата на арменския президент в Русия бяха подготвени два протокола в газовата сфера, които отразяват постигнатите по-рано договореност за намаляване от 1 януари 2015 г. на цената на руския газ във връзка с влизането на Армения в Евразийския икономически съюз.
Свързват жп линията от България с нова метро връзка до летище Истанбул
1456
преди 6 минути
САЩ забраняват вноса на рутери от съображения за сигурност
3557
преди 26 минути
Въздушен удар в Ирак уби високопоставен командир и 14 бойци на паравоенна групировка
6485
преди 46 минути
Румъния обяви извънредно положение заради горивата
8978
преди 56 минути


