BG EN

Русия нарече новите санкции на ЕС "абсолютно скалъпени"

Европа

Русия нарече новите санкции на ЕС "абсолютно скалъпени"

15120
на 05.08.2017
Русия нарече новите санкции на ЕС абсолютно скалъпени
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Русия счита, че новите санкции на Европейския съюз са „абсолютно скалъпени“, и запазва правото си на ответни мерки, предава ТАСС.

препоръчано

„Решението на Брюксел за включване в санкционния списък на ЕС на руски длъжностни лица и фирми, като ответни мерки за предполагаема „незаконна“ доставка на газови турбини на Siemens в Крим, е изключително жалко“, се казва в изявление на руското Министерство на външните работи.

„Разглеждаме този ход, предприет по инициатива на Берлин, като враждебен и необоснован. Имаме впечатление, че германските ни колеги, са взели на въоръжение практиката, която противоречи на международното право, както и принципите на международните отношения като цяло, да се разширяват санкционните ограничения“, се казва в руското изявление.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Задкулисните договорки, кадровата немощ на Гюров и подмяната по места хвърлят сянка върху честността на вота (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Задкулисните договорки, кадровата немощ на Гюров и подмяната по места хвърлят сянка върху честността на вота (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК