ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руското министерство на енергетиката няма да изпрати делегати за консултации, нито пък ще има представител на срещата на Организацията на страните износителки на петрол (ОПЕК) тази седмица, съобщи пресслужбата на ведомството, цитирана от Ройтерс.
препоръчано
Министерството очаква срещата на ниво експерти с ОПЕК в средата на декември, което означава руският министър на енергетиката Александър Новак няма да присъства, отбелязва.
ОПЕК се събира на заседание на 4 декември (петък) във Виена.
свързани новини
Цената за барел петрол на ОПЕК се понижи до 39,08 долара
6648
на 30.11.2015
Преди година Новак и най-влиятелният представител на енергийния сектор в Русия - шефът на Роснефт Игор Сечин, взеха участие в консултациите, провеждани преди самата среща на картела.
Огнен ад в Гърция, горски пожар застраши градове в Коринтския залив
3466
преди 35 минути
ЧУДОТО ЖИВОТ: Бебе се роди насред руините на Венецуела
7441
преди 2 часа
ПАК НАПРЕЖЕНИЕ: Снаряд удари танкер в Ормузкия проток
7513
преди 3 часа
AI проектира ваксина на бъдещето
5916
преди 3 часа


