ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Сгащиха бившата вицепремиерка Недина в центъра на София - преследват я с въпрос за.... (ВИДЕО)
Градушка с размери на мандарина удари Трявна (ВИДЕО)
Половин България ще е в жълто за дъжд и студ утре (КАРТА)
ИЗВЪНРЕДНО! Пътни експерти предложиха три сериозни мерки на новата власт, с които да се намалят фаталните катастрофи
РАЗСЛЕДВАНЕ НА "БЕЗПАРТИЕН": Николай Бареков и милионите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руското министерство на енергетиката няма да изпрати делегати за консултации, нито пък ще има представител на срещата на Организацията на страните износителки на петрол (ОПЕК) тази седмица, съобщи пресслужбата на ведомството, цитирана от Ройтерс.
препоръчано
Министерството очаква срещата на ниво експерти с ОПЕК в средата на декември, което означава руският министър на енергетиката Александър Новак няма да присъства, отбелязва.
ОПЕК се събира на заседание на 4 декември (петък) във Виена.
свързани новини
Цената за барел петрол на ОПЕК се понижи до 39,08 долара
6496
на 30.11.2015
Преди година Новак и най-влиятелният представител на енергийния сектор в Русия - шефът на Роснефт Игор Сечин, взеха участие в консултациите, провеждани преди самата среща на картела.
Испански гвардеец почина по време на евакуация на кораб с хантавирус в Тенерифе
2353
преди 15 минути
Над 6000 деца са лекувани от тежко затлъстяване в Англия
2126
преди 21 минути
Още двама членове на правителството на Киър Стармър подадоха оставки
7077
преди 2 часа
Тръмп: Хавана моли за помощ и ще говорим, междуварменно отивам в Китай
6788
преди 2 часа


