BG EN

Русия образува наказателни дела относно смъртта на цивилни граждани в Донецк

ЧАС ПИК

Русия образува наказателни дела относно смъртта на цивилни граждани в Донецк

1885
на 28.11.2014
Русия образува наказателни дела относно смъртта на цивилни граждани в Донецк
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Следственият комитет на Руската федерация започна няколко наказателни дела относно смъртта на цивилни граждани по време на артилерийски обстрел в Донбас, а също и по случая на нападната в Киев руска журналистка, предаде ТАСС, цитиран от агенция "Фокус".
„Следственият комитет започна наказателни дела по обвинения в убийство на двама и повече души и използването на забранени средства и методи за воюване по време на артилерсийски обстрел на болница и две жилищни сгради в Донецк, в резултат на което загинаха жена и десетгодишно дете”, заяви говорителят на Комитета Владимир Маркин.
Маркин допълни, че е образувано още едно дело по случая на нападението над руската журналистка на телевизия „LifeNews” в Киев, Евгения Змановска. Разследващите твърдят, че тя е била нападната вечерта на 26 ноември от украински журналисти и футболни фенове. В четвъртък е била откарана в болница с наранявания на главата.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК