BG EN

Русия пак атакува Одеса с ирански дронове

Европа

Русия пак атакува Одеса с ирански дронове

8092
на 16.06.2023
Русия пак атакува Одеса с ирански дронове
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Военновъздушните сили на Украйна съобщават, че районите на Одеса и Николаев са били атакувани от ирански безпилотни самолети камикадзе.

препоръчано

"Противовъздушната отбрана работи", се казва още в изявлението на военновъздушните сили. Какво и как работи обаче не се съобщава, нито пък се съобщава какъв брой дронове са свалени - нещо, което укаринската страна винаги изтъква.

В Одеска, Херсонска, Николаевска, Полтавска, Черниговска,Сумска и Луганска области е обявена въздушна тревога. 

От една седмица Русия започна отново да атакува по въздух Одеса, пристанищният град бе относително пощаден през зимата.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за Лукойл: Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за "Лукойл": Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК