ГОРЕЩО
САМАТА ИСТИНА! Стефан Димитров: Дара е по-добра от Лайза Минели!
Германският "Билд“ ни слави покрай Дара: Ето ги 20-ТЕ ПОВОДА ЗА ГОРДОСТ!
ЛЕТЯЩ СТАРТ: Радев направи толкова смени във властовия караул за 5 дни, колкото други не успяха за 5 години
Константин Проданов: Налагаме спешни мерки и промяна на бюджетната философия - няма да намаляваме заплати
Фридрих Мерц: "Бангаранга" ще бъде шлагер на лятото в цяла Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският министър на извънредните ситуации Владимир Пучков съобщи, че ведомството му ще оказва хуманитарна помощ на Сирия през 2016 г., предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ТАСС.
„Продължаваме да оказваме помощ на Сирия, Йемен и Ирак. През 2016 г. ние ще продължим да оказваме хуманитарна помощ на Сирия и на страните от региона“, каза Пучков на среща с директора на корпуса за хуманитарна помощ към швейцарската агенция по развитие и сътрудничество Манюел Беслер.
Руското министерство на извънредните ситуации ще оказва хуманитарна подкрепа на Куба, Камерун и Тунис. На свой ред Беслер заяви, че Швейцария също планира да оказва помощ на Сирия и съседните ѝ страни.
препоръчано
свързани новини
Русия е унищожила 1200 горивни цистерни на "Ислямска държава" в Сирия
14456
на 16.12.2015
Мерц пред Радев: Европа е готова да седне на масата на преговори с Русия
6048
преди 43 минути
Германия ще разположи система за противовъздушна отбрана "Пейтриът" в Турция
4064
преди 59 минути
Киър Стармър: Времето ми не е изтекло
3648
преди 1 часа
Мъж загина след ухапване от акула край бреговете на Западна Австралия
5073
преди 2 часа


