ГОРЕЩО
ТЪРЖЕСТВЕНО ОТКРИВАНЕ: Старт на 52-ия парламент, новите депутати полагат клетва
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
Константин Мишев НАПРАВИ ЗА СМЯХ Кандев: Някакъв Картоф плашил главния секретар на МВР - за малко да го объркам с Компира от Самоков. А то имало разлика между картоф и компир
Европа
Русия: Решението на САЩ за изпращането на военни в Европа е деструктивна крачка
7611
на 02.02.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Решението на президента на САЩ Джо Байдън да изпрати още военни в Европа е деструктивна крачка", това каза заместникът-министърът на външните работи на Русия Александър Грушко пред "Интерфакс".
препоръчано
По думите на високопоставения служител в дипломатическата централа в Москва въпросната стъпка е напълно немотивирана.
"Това решение само повишава градуса на военното напрежение и намалява шансовете за намиране на политически решения от кризата", каза още Грушко.
Да припомним, днес държавният глава и върховен главнокомандващ на въоръжените сили на САЩ реши да изпрати в Европа още 2000 войници и офицери. Решението на Байдън дойде на фона на напрежението на границата между Русия и Украйна.
свързани новини
Путин: САЩ се опитват да вкарат Русия във война с Украйна
8969
на 02.02.2022
Путин и Тръмп са обсъдили Близкия изток в телефонен разговор
11749
преди 10 часа
Европа е най-бързо затоплящият се континент в света
8873
преди 11 часа
Петер Мадяр обяви, че ще закрие унгарската Служба за защита на суверенитета
15022
преди 14 часа


