ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
СДС С ГНЕВНА ПОЗИЦИЯ: Прокремълският слугинаж в страната ни се бие до "последната капка кръв" срещу пълната ни евроинтеграция
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
оворителят на южното командване на Украйна Наталия Гуменюк съобщи, че Русия продължава да обстрелва Одеска област.
препоръчано
Тази нощ са ударени терминали със зърно на едно от земеделските предприятия. В атаката са били използвани ракети от типа "Калибър".
Ръководителят на Областната военна администрация на Одеса Олег Кипер заяви, че това е четвъртата руска атака в района за една седмица, предава "Труд“. Той посочи, че са били унищожени 100 тона грах и 20 тона ечемик.
свързани новини
Борел определи като варварство руския обстрел по Одеса
10202
на 20.07.2023
Русия очаква отговор от Вашингтон след разговорите в Кремъл
1466
преди 6 минути
Зеленски търси нов началник на кабинета след оставката на Ермак
4674
преди 1 часа
Тръмп за Европа: Изправена е пред цивилизационно заличаване
14115
преди 2 часа
Иран дава модернизирани дронове на Русия
6637
преди 2 часа


