BG EN

Руската фрегата "Адмирал Григорович" е влязла в Средиземно море

ГОРЕЩО
Европа

Руската фрегата "Адмирал Григорович" е влязла в Средиземно море

14595
на 26.09.2016
Руската фрегата Адмирал Григорович е влязла в Средиземно море
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Най-новата фрегата на руските военноморски сили „Адмирал Григорович“ в неделя сутринта е преминала през черноморските проливи и е влязла във водите на Средиземно море, пише „Взгляд“, цитиран от "Фокус".
Корабът ще посети Гърция. От 28 септември до 2 октомври той ще участва в честването дните на руския адмирал Фьодор Ушаков в рамките на ежегодния форум „Руска седмица на Йонийските острови“ в Гърция. 
„Адмирал Григорович“ е с изместимост от около 4000 тона, скорост 30 възела и 30-дневна автономност на плаването. Фрегатата е въоръжена с ракети „Калибър НК“, ракети „Щил-1“, 100-мм оръдия, зенитна артилерия и торпеда. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 17 юни: Овенът, Скорпионът и Телецът да не пътуват, Везните вече си вярват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 17 юни: Овенът, Скорпионът и Телецът да не пътуват, Везните вече си вярват
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Антоанета Христова с екшън коментар за мераците на Радев да излезе на политическия терен: Задава се горещо лято и още по-горещи есен и зима. Нов политически проект ще има (ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Проф. Антоанета Христова с екшън коментар за мераците на Радев да излезе на политическия терен: Задава се горещо лято и още по-горещи есен и зима. Нов политически проект ще има (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента