ГОРЕЩО
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Руски военни лекари не са открили признаци на химическо отравяне у жители на град Дума
7970
на 09.04.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският Център за помирението на враждуващите страни в Сирия съобщи, че руски военни лекари не са открили у пациентите в болниците на град Дума признаци за химическо отравяне, предава Интерфакс, цитирани от „Фокус“.
препоръчано
„Военните лекари от Центъра посетиха медицинските учреждения на град Дума, където не откриха у намиращите се вътре пациенти признаци на химическо отравяне или въздействие на отровни вещества“, съобщава организацията.
По-рано сирийските лекари също опровергаха данните, че при тях са постъпвали хора със симптоми на излагане на бойни отровни вещества.
свързани новини
Лавров е категоричен: Няма химическа атака в Сирия
16465
на 09.04.2018
Ужас в Сирия! Десетки загинали в предполагаема химическа атака в Сирия
19634
на 08.04.2018
България с остра реакция за химическата атака в Сирия
17352
на 09.04.2018
Тереза Мей свърза химическите нападения срещу Сергей Скрипал и в Сирия
19962
на 09.04.2018
Доналд Тръмп обяви, че до часове ще вземе „важни решения“ за Сирия
18032
на 09.04.2018


