BG EN

Руски кораб е потънал край турския бряг на Черно море

Балкани

Руски кораб е потънал край турския бряг на Черно море

17419
на 17.01.2021
Руски кораб е потънал край турския бряг на Черно море
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Руски сухотоварен кораб е потънал край брега в региона на Инкуму в турската провинция Бартин в Черно море, предава руската редакция на „Анадолската агенция“, цитирана от „Фокус”.

препоръчано

Губернаторът на провинция Бартин Синан Гюнер обяви началото на операция за спасяване на около 15 членове на екипажа, за които се смята, че се намират на три спасителни лодки.

„Няма информация за крушението или потъването на спасителните лодки. Поради лошите метеорологични условия обаче операцията по издирване и спасяване е трудна, спасителите изпитват затруднения да достигнат района на бедствието “, разясни  Гюнер.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК