BG EN

Руските атаки с дронове-камикадзе в Украйна продължават

Европа

Руските атаки с дронове-камикадзе в Украйна продължават

6572
на 18.10.2022
Руските атаки с дронове-камикадзе в Украйна продължават
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нова серия от руски нападения с дронове-камикадзе срещу Киев имаше през изминалата нощ. За това съобщи украинският президент Володимир Зеленски.

препоръчано

От неделя насам Киев съобщава, че е свалил близо 40 дрона. На прицел е бил и пристанищният град Одеса. Според украинската страна дроновете са иранско производство.

Вашингтон заплаши да наложи санкции на компании или държави, които сътрудничат на иранската програма за дронове.

От Държавния департамент заявиха, че засилването на съюза между Русия и Иран трябва да бъде считано от целия свят като сериозна заплаха.

Техеран реагира остро и отрече да е продавал дронове на Москва.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК