ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛНИЯТ ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руските ВВС са извършили разузнавателен полет за разположението на украинските сили в четири области – Одеска, Херсонска, Запорожка и Донецка, предава Фокус.
препоръчано
По данни на разузнаването „на 22 април е наблюдавано прелитане на самолети „Ил-20 М“, „Су-24 МР“ и „Ил-38 Н“ във въздушното пространство над Черно море, Кримския полуостров, Азовско море и Краснодарския край. С помощта на оборудването в самолета е осъществявано разузнаване на обекти и местата на разположение на въоръжените сили в Одеска, Херсонска, Запорожка и Донецка области“, се казва в съобщението.
свързани новини
Руските ВВС и сирийската армия подготвят завземането на Алепо
8312
на 10.04.2016


