ГОРЕЩО
ПИК TV! Радев влезе сам в пленарна зала, депутатите му го аплодираха, а Борисов... (ВИДЕО/СНИМКИ)
СЛУХ: Гълъб Донев ще бъде вицепремиер и министър на финансите
Сняг и мъгла затиснаха прохода "Петрохан" (СНИМКИ)
Любен Дилов-син е бил в кома, но сам излязъл от нея преди ден. Негов колега с последни новини за състоянието му: Стабилен е, най-добрите доктори се грижат за него
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС внесе много важен законопроект още в първия работен ден на новия парламент
СВЕТЪТ ДНЕС
Руският заместник-министър на външните работи ще обсъди със Стефан де Мистура преговорите по Сирия
2807
на 01.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският заместник-министър на външните работи Генадий Гатилов планира да проведе днес в Женева преговори със специалния посланик на ООН по Сирия Стефан де Мистура и с делегацията на САЩ. Ще бъде обсъден ходът на преговорите по Сирия, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Да, днес.“, отговори Гатилов на журналистически въпрос дали ще участва на преговорите. Той отбеляза, че страните планират да обсъдят всичко, което е свързано с провеждащите се в Женева преговори.
На 29 в Женева под егидата на ООН започнаха преговори между представители на сирийските власти и опозиция. Те се провеждат в съответствие с резолюцията на Съвета за сигурност №2254. Очаква се те да продължат шест месеца.
свързани новини
Украйна може да се изправи срещу руски войски в Сирия
5922
на 01.02.2016
Временното търговско споразумение между ЕС и Меркосур започва да се прилага от утре
2375
преди 14 минути
Аятолахът на Иран обяви нов режим за управление на Ормузкия проток
3544
преди 18 минути
Откриха голямо викингско съкровище в Норвегия
4693
преди 29 минути
ЕК: Москва използва 9 май за пропаганда
4936
преди 44 минути


