BG EN

Руският представител в ЕС: В борбата срещу „Ислямска държава“ е нужна военна подкрепа

СВЕТЪТ ДНЕС

Руският представител в ЕС: В борбата срещу „Ислямска държава“ е нужна военна подкрепа

6093
на 26.02.2016
Руският представител в ЕС: В борбата срещу „Ислямска държава“ е нужна военна подкрепа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Постоянният представител на Руската федерация в ЕС Владимир Чижов заяви, че конфликтите, подобни на този в Сирия, трябва да се разрешават по политически път, но победата срещу „Ислямска държава“ не е възможна без военна подкрепа, предаде РИА Новости.

препоръчано

„Ние призоваваме и подкрепяме това всички решения на конфликти като сирийския да бъдат политически, но от друга страна не е възможно да се справим с терористични организации като „Ислямска държава“ само с едни политически мерки. Трябва да „покажем зъби“ под формата на военна подкрепа“, заяви Чижов.

От 30 септември насам Русия започна да нанася в Сирия въздушни удари срещу обекти на екстремистите от „Ислямска държава“ и от „Джебхат ан Нусра“.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК