BG EN

Руският специален представител за Сирия е бил на тайно посещение в Израел

СВЕТЪТ ДНЕС

Руският специален представител за Сирия е бил на тайно посещение в Израел

3138
на 27.12.2015
Руският специален представител за Сирия е бил на тайно посещение в Израел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Руският специален представител за Сирия Александър Лаврентиев в четвъртък е бил на тайно посещение в Израел, за да разговаря с израелските власти относно сирийската война, предаде i24news, като се позовава на публикация във вестник Haaretz.

препоръчано

Според информацията Лаврентиев се е срещнал със служители на израелското външно министерство и на премиерския офис, за да обсъди възможностите за дипломатическо споразумение за прекратяване на войната в Сирия.

Лаврентиев се е срещнал и със съветника за националната сигурност на правителството и следващ шеф на „Мосад“ Йоси Коен.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК