ГОРЕЩО
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Азия
Руското военно министерство и Пентагонът в тясно сътрудничество следят изпълнението на условията на примирието в Сирия
4549
на 28.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерството на отбраната на Русия и Пентагонът в тясно сътрудничество следят изпълнението на условията на примирието в Сирия, заяви специалният представител на президента на Русия за Близкия изток и Африка Михаил Богданов, предаде ТАСС, цитирана от "Фокус".
„Установени са съответните канали за връзка, обменя се информация“, заяви Богданов.
По неговите думи Москва продължава координирането с Дамаск и другите участници в процеса на сирийското нормализиране.
препоръчано
свързани новини
Папа Франциск приветства примирието в Сирия
3696
на 28.02.2016
Силно земетресение в Япония, има предупреждение за цунами
8905
преди 21 часа
12 души загинаха при пожар в жилищна сграда в Южен Китай
7041
на 10.12.2025


