ГОРЕЩО
СТРАШНА ПРОСТОТИЯ! Ружа Райчева се изгаври гнусно с кучето на незрящия депутат
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА: Въртят Кокорчо на шиш за провала "121"
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Голям пожар в столичен мол (СНИМКА)
ЖЕСТОКА ТРАГЕДИЯ! Пет жертви на тежка катастрофа край Ботевград
Слави Василев РАЗКРИ тайни от "кухнята" на "Прогресивна България". Ето защо вчера Радев не произнесе реч от трибуната
СВЕТЪТ ДНЕС
Руското посолство в Анкара не е получавало информация за неправомерното задържане на руски кораби в Турция
2726
на 16.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руското посолство в Анкара не е потвърдило информацията за неправомерното задържане на руски кораби от Турция, предаде Российская газета, позовавайки се на пресаташето на руското представителство Игор Митяков.
препоръчано
След свалянето на руския самолет Су-24 от турските сили в посолството в Анкара не е постъпвала информация от страна на собственици на кораби или екипажи на руски плавателни съдове за неправомерното им задържане в турски пристанища, заявил е Митяков.
По-рано турското издание Haberturk съобщи, че в отговор на руските санкции Турция е задържала 27 руски кораба, които са останали на пристанищата по-дълго от необходимото за рутинна проверка.
свързани новини
Анкара: Давутоглу ще обсъди в София проблемите с миграцията
3771
на 14.12.2015
Иран: Готови сме за преговори със САЩ, но без заплахи
3080
преди 13 минути
СЛЕД САЩ: Чарлз ІІІ кацна на Бермудските острови
4229
преди 28 минути
Тръмп е фаворит за Нобеловата награда за мир
6622
преди 1 часа
Съдят мъжа, намушкал двама евреи в Лондон
5731
преди 2 часа


