BG EN

Руското посолство в САЩ обвини "Ню Йорк таймс" за "преките заплахи към живота на дипломати в мисията"

Америка

Руското посолство в САЩ обвини "Ню Йорк таймс" за "преките заплахи към живота на дипломати в мисията"

9182
на 27.06.2020
Руското посолство в САЩ обвини Ню Йорк таймс за преките заплахи към живота на дипломати в мисията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лъжливите публикации за Русия и Афганистан вече доведоха до заплахи за наши дипломати, обяви снощи в "Туитър" руското посолство в САЩ, предават ТАСС и БТА.

"Безпочвените и анонимни обвинения на "Ню Йорк таймс" по адрес на Москва като организатор на убийства на американски войници в Афганистан вече доведоха до преки заплахи за живота към служители в посолствата на Русия във Вашингтон и Лондон", заявява руската дипломатическа мисия във Вашингтон.

Реакцията на посолството е по повод статия на "Ню Йорк таймс".

Според изданието американското разузнаване е установило, че подразделение на руското военно разузнаване, свързано с покушения в Европа, е предлагало на свързани с талибаните бунтовници в Афганистан премии, за да убиват войници от САЩ и международната коалиция. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК