BG EN

Рууни: Не искахме да играем в Лига Европа, но сега трябва да спечелим този турнир

Футбол

Рууни: Не искахме да играем в Лига Европа, но сега трябва да спечелим този турнир

2820
на 15.02.2016
Рууни: Не искахме да играем в Лига Европа, но сега трябва да спечелим този турнир
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни призна, че отборът му ще попадне много трудно в топ 4 на Премиършип. Това означава, че участие в Шампионската лига следващия сезон ще е все по-трудна цел.

препоръчано

В 26-я кръг от Висшата лига на Англия "червените дяволи" загубиха с 1:2 от Съндърланд и в момента заемат пето място в класирането. "Не знам как се случи това. Сега ще ни е много трудно да попаднем в четворката. Може би, Лига Европа ще бъде нашият път към Шампионската лига. Не искахме да играем в този турнир, но в крайна сметка ще трябва да го спечелим", каза Рууни. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат (НА ЖИВО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат (НА ЖИВО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК