BG EN

Рухнало скеле уби млада жена в Габрово

ТОП НОВИНАТА

Рухнало скеле уби млада жена в Габрово

7941
на 14.03.2013
Рухнало скеле уби млада жена в Габрово
Автор:   Явор Белчев
Съборено от ураганния вятър строително скеле уби тази вечер млада жена на паркинга на сградата на НТС в Габрово. Тялото все още не е идентифицирано. Подробности ще бъдат оповестени на по-късен етап, казаха от полицията.Бурята в общината продължава, а половината град е без ток. Достъпът до мобилни връзки и интернет е ограничен. Продължават сигналите за изкоренени дървета, нападали съдове за смет, счупени витрини, прозорци, надвиснали и паднали ламарини, отнесени части от покриви. Има няколко пострадали хора в областта, а материалните щети са значителни. Кметът на Габрово Таня Христова обяви от 20 часа тази вечер бедствено положение на територията на цялата община.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с Лолита експрес на Епстийн... (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК