ГОРЕЩО
"ЧЕРНАТА ОВЦА В ЖИВОТА": Вижте историята на обвинения за бруталното убийство в Съединение - от капитан в МВР до овчар (ВИДЕО)
“Софиямед“ разкрива Венозен център за персонализирана грижа срещу скритите опасности на разширените вени
ШОКИРАЩИ ПОДРОБНОСТИ! Убийците на Загатото го измъчвали 3 часа - не са му взели златото и парите
Кабинетът "Радев" взе две изключително важни решения в подкрепа на българското земеделие
СТРАШИЛИЩЕ! Разфасованият в Съединение обирал наред - три пъти влизал в дома на убиеца си, ударил го с дърво по главата
Политика
Ръководителят на ЕК у нас зове полицията да пази сградата от посегателства
7792
на 22.05.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководителят на Представителството на ЕК у нас Цветан Кюланов призова полицията да обърне внимание на вандалската проява срещу сградата на комисията в София. Това заяви той пред NOVA.
препоръчано
"Строго осъждаме случилото се. Всеки, който прекрачва границата, трябва да носи отговорност. Полицията придружава подобни демонстрации. Затова се обръщам към нея, тъй като това не се случва за първи път. Подобни прояви нямат място в едни мирни демонстрации нито от едната, нито от другата страна. Всеки има право да изразява свободно мнението си, без да застрашава сигурността на останалите хора", заяви Кюланов по повод това, че в неделя сградата беше замеряна с червена боя от активисти.
свързани новини
Активисти на "Възраждане" оцапаха с червена боя сградата на ЕК у нас
33016
на 21.05.2023
Външно и Борисов с остра позиция за посегателството срещу сградата на ЕК в София
13175
на 22.05.2023


