BG EN

С 14 см се е понижило нивото на река Дунав при Свищов

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

С 14 см се е понижило нивото на река Дунав при Свищов

5362
на 02.11.2015
С 14 см се е понижило нивото на река Дунав при Свищов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С 14 см се е понижило нивото на река Дунав при Свищов през изминалото денонощие. Това съобщиха от Хидрометеорологичната станция. Водният стоеж на реката е 241 см., температурата на водата е 11 градуса.

препоръчано

Днес и утре над българския участък от поречието на Дунав ще преобладава слънчево време. Вятърът ще е съвсем слаб от запад. В сутрешните часове на отделни места видимостта ще е намалена от мъгла. Максималните температури ще са от 12° до 15°, а минималните утре сутрин – между 0° и 2°C.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цъка ли Баба Алино 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК