BG EN

С 15 см е паднало нивото на Дунав

Животът днес

С 15 см е паднало нивото на Дунав

8963
на 02.09.2019
С 15 см е паднало нивото на Дунав
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нивото на Дунав в началото на българския участък на реката при Ново село за последното денонощие се е понижило с 15 см и водният стоеж е 63 см, съобщиха от местната Хидрометеорологична станция. Нивото на реката край Видин е 123 см, понижението за последното денонощие е от 13 см. Край Лом водният стоеж е 141 см, понижението е от 11 см.

препоръчано

Нивото на реката край Оряхово е 43 см, там е регистрирано понижение за последното денонощие от 3 см. Температурата на водата край Ново село е 25,5 градуса, край Оряхово е 26,5 градуса.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО) Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК