С КЪСНА ДРАМА: Левски излъга ЦСКА във Вечното дерби

11342
преди 3 часа

ПИК с нов канал в Телеграм

Левски победи с 1:0 ЦСКА. В герой за "сините" се превърна Кристиан Макун, който донесе успеха за "сините" в заключителните минути на Вечното дерби.

Двубоят се игра на националния стадион "Васил Левски" и предложи много емоции на 30 000 по трибуните и хиляди пред малките екрани на телевизорите.

Головите положения пред двете врати бяха многобройни, но футболистите на Станислав Генчев и Александър Томаш така и не намериха верния път към вратата чак до 86-ата минута, когато настъпи звездният миг на Макун.

Преди това най-добрият шанс за 26-кратния шампион на България изпусна Александър Колев, който нацели гредата. За ЦСКА Аарон Исека не успя да вкара сам срещу Матей Маркович.

В 86-ата минута Лима центрира от корнер, Макун излезе на първа греда, надскочи Коялипу и с глава вкара единственото попадение.

С победата Левски събра 28 точки в актива си и остава на 2-ро място, а ЦСКА също остава на своята 12-та позиция в класирането със своите едва 10 пункта.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за събота - личните отношения на Стрелците им създават проблеми, Рибите подвластни на чувствата САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за събота - личните отношения на Стрелците им създават проблеми, Рибите подвластни на чувствата
ПЪРВО В ПИК TV! Бойко Борисов в Асеновград: Никой, освен нас, не желае да има правителство - Промяната искат да излъжат, че изборите са били опорочени (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Бойко Борисов в Асеновград: Никой, освен нас, не желае да има правителство - Промяната искат да излъжат, че изборите са били опорочени (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)