ГОРЕЩО
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият президент на Грузия, ръководител на Изпълнителния комитет по реформите в Украйна Михаил Саакашвили поздрави Джо Байдън с избирането му да президент на САЩ в профила си във Facebook.
препоръчано
Саакашвили отбелязва, че той от много години е близък с Байдън.
"Искрено се радвам, защото на първо място той е не просто политик, а добър, емоционален, истински човек. Сигурен съм, че неговото избиране е лоша новина за Кремъл. неговото избиране ще позволи преосмисляне на регионалната политика, особено в нашия регион. Сега, когато народът на Грузия се бори, за да си върне откраднатите избори, хора с ценности в Белия дом са ин много нужни", написа Саакашвили.
свързани новини
Москва очаква от Байдън засилена антируска реторика
14649
на 08.11.2020
СЕРИОЗНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Има реален риск от ескалация на войната в Украйна
97915
преди 22 часа
Стивън Спилбърг е убеден, че контактът с извънземни е въпрос на време
9145
на 05.06.2026
НАСА нареди евакуационна готовност на МКС заради теч на въздух
10498
на 05.06.2026


