ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността Демир Баба теке (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога компетентните органи ще конфискуват луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сайтът на президентската институция продължава да не работи нормално. Все още страницата не може да се зареди, след като вчера беше блокирана заради хакерска атака.
препоръчано
„Нападението” беше извършено малко след изявлението на президента, че сривът на сайта на Централната избирателна комисия, ГРАО и МВР са новият „Костинброд”.
След 13 часа са били регистрирани около 50 милиона еднократни посещения от сървъри в Тайланд, пояснява Би Ти Ви.


