ГОРЕЩО
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Инциденти
САКАТЛЪК: Катастрофирали коли пометоха пешеходец на тротоар в Димитровград
6221
на 13.03.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
60-годишен пловдивчанин е с опасност за живота, след като е бил пометен от катастрофирали коли. Тежкият инцидент станал в събота в 14:25 часа на булевард “Раковски“ в Димитровград, съобщиха от полицията.
препоръчано
Там два автомобила - “Опел“ с 53-одишен шофьор и “Ауди“, шофиран от 19-годишен се ударили, след което излетели от платното и блъснали движещия се по тротоара пешеходец. Мъжът е настанен в хасковската болница в тежко състояние и опасност за живота.
В катастрофата е пострадал и пътник на 20 г. от село Ябълково, но той е пуснат след прегледа на домашно лечение. Образувано е досъдебно производство.
свързани новини
ПОРЕДНА ЖЕРТВА: Пешеходец загина, блъснат от кола в Стара Загора
14882
на 01.03.2023
Пешеходец стреля по шофьор в Благоевград
12731
на 20.02.2023
АВАРИЯТА В МОРЕТО: Нова евакуация от блокирания край Ахтопол танкер
26494
преди 6 часа
34-ма пили и седем дрогирани водачи установи МВР за ден
9697
преди 16 часа
Двама загинали и 19 ранени при катастрофи у нас за последните 24 часа
11903
преди 19 часа


