ГОРЕЩО
БОМБА В ПИК: Мастита схема за стотици милиони в автосектора ни под носа на данъчни и служби
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Имаме горива за 90 дни, доставките за "Лукойл“ гарантирани до края на март
ТОТАЛЕН ШОК! Васко Терзиев снима клипчета и подскача неадекватно, докато София тъне в боклук и разруха (ВИДЕО)
Сарафов на посещение в най-голямата прокуратура в страната (СНИМКИ)
ИГРАЯТ СИ С ОГЪНЯ: Има опасност от терористични атаки в България, а в момента се обезглавяват службите за сигурност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Веган фест се провежда в София за четвърти път, съобщава Нова телевизия. Според организаторите това е по-здравословният начин на хранене. Веганите се отказват от консумация на всички видове животински продукти.
препоръчано
Това обаче не означава, че те не консумират разнообразна храна. На фестивала могат да бъдат опитани веган банички, веган луканка, веган мъфини и много други.
Саламът например се прави от грах, а сиренето от кашу и кокосово масло, разкриха организаторите на феста. Веган луканката е направена пък от сушени домати, цвекло, ядки и микс от подправки. Вкусът ѝ наподобява на класическата луканка.


