ГОРЕЩО
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
Meteo Balkans със СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: До четвъртък температурите ще ударят рекорди от 35 градуса, след това идват студ и дъжд
Евтим Милошев РАЗКРИ ТАЙНАТА! Ето кога ще стане ясно в кой български град ще се проведе "Евровизия"
Синът на Милен Цветков ще представя България на световен автомобилен форум
ПОТОП! Частично бедствено положение в община Вълчи дол заради порой
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
25-годишен младеж от село Старо Железаре е в болница след катастрофа вчера. Около 22,30 часа в полицията постъпил сигнал, че между Пловдив и Труд лек автомобил “Нисан” попаднал в отводнителен канал вдясно извън пътя.
препоръчано
Веднага към мястото били изпратени екип на МВР и линейка, които откарали момчето болница. Алкохолната му проба е отрицателна, съобщава "Марица".
Работата по изясняване на причините и обстоятелствата около произшествието се изясняват от служители на РУ – Труд. Образувано е досъдебно производство.
Пиян шофьор се обърна в крайпътен канал, колата му пламна
5431
на 26.10.2015
Варненка се преобърна с колата си, БМВ падна в канал
9134
на 15.07.2014


